• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   -tr
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   xDrive Business Çalışma Koltukları Çalışma Alanınızda koltuğunuza oturduğunuzda, daha önce hiç hissetmediğiniz gibi lüks ve konforu yaşamanız için tasarlandı!
   22.119,00 TL
   14.999,00 TL
   %32,2
   Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1

   Ofis Çalışma Koltuğu

   xDrive Business Çalışma Koltukları, Çalışma Alanınızda koltuğunuza oturduğunuzda, daha önce hiç hissetmediğiniz gibi lüks ve konforu yaşamanız için tasarlandı!

   -

   İster evden çalışın ister ofiste daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratabilmek adına omurga ve beden sağlığımızı koruyacak çalışma koltukları ve mobilyaları tercih etmemiz gerekiyor. Standart çalışma koltukları günlük maksimum 8 saatlik oturum için üretildiğinden dolayı uzun süreli oturumlarda omurga ve bedeninizde ağrıma şeklinde sağlık sorunları yaratarak çalışanların verimlerinin düşmesine ve işe olan konsantrasyonları azalmasına yol açmaktadır. xDrive Business olarak çalışanların yoğun çalışma temposunda dahi sağlıklı verimli şekilde çalışabilmesi için ergonomi ve fizyoterapi alanında uzman doktorların onayladığı performans odaklı çalışma koltuklarını tasarladık. Tasarladığımız fonksiyonel çalışma koltukları kişilerin boy ve kilosuna uygun şekilde ayarlanarak tam uyumlu hale gelmekte bu sayede tüm vücut şekillerini desteklemektedir, fonksiyonel parçalarının yanı sıra en üst kalite de parça ve materyaller ile günlük 20 saate kadar oturumu desteklemektedir.

    

   xDrive Business, Performans Odaklı Çalışma Koltuğu, Çalışma Koltuğu, Çalışma Koltukları, Ofis Koltuğu, Ofis Koltukları, Ofis Mobilyaları

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.